Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

System inteligentny dom

Centrala

System inteligentny dom zmienia budynek w zautomatyzowany mechanizm, którego zadaniem jest dbanie o komfort, bezpieczeństwo i oszczędność domowników.

System pozwala zaprogramować i zintegrować każde urządzenie. Działa automatycznie, ale również umożliwia sterowanie za pomocą komputera, czy telefonu. Sterowanie urządzeniami możliwe jest z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem internetu.

Inteligentny dom pozwala zwiększyć bezpieczeństwo dzięki czujnikom wykrywającym zalanie wodą, ulatnianie gazu, dymu, zbicie szyby. System może zamknąć bramę, drzwi i okna w razie włamania, oprócz tego oczywiście włączy alarm, powiadomi użytkownika i wyświetli obraz z kamery w telefonie.

Inteligentny dom pozwala zaoszczędzić 20% 30% energii

Czujniki ruchu pozwalają zarządzać oświetleniem, co wpływa na wygodę i oszczędność prądu. Światło zapalone jest zawsze tam, gdzie są ludzie, system gasi je w miejscach, w których czujnik nie wykryje ruchu. W zależności od stopnia naświetlenia, dobiera też intensywność świecenia.

Czujnik ruchu

Wall plug

System umożliwia sprawdzenie stanu wszystkich urządzeń w domu, przy pomocy aplikacji w telefonie. Jeśli jakieś urządzenie pozostało włączone, po wyjściu z domu można je wyłączyć. Możliwa jest też kontrola rodzicielska, a więc wyłączanie telewizora, lub komputera w przypadku nieposłuszeństwa dzieci.

Elementy systemu wybierane są przez użytkownika, w zależności od potrzeb

Ogrzewanie może być włączane o ustalonej porze, aby po powrocie do domu, było już ciepło. Może też być wyłączane, kiedy czujniki nie wykryją ruchu. Moc grzania dostosowywana jest automatycznie względem temperatury w domu, adekwatnie do upodobań domowników w każdym pokoju.

Jednak Ty nie musisz się na tym znać! Zaufaj doświadczeniu fachowców Home Instal, a doradzimy i wykonamy instalację systemu inteligentnego domu na terenie Opola, Wrocławia, Katowic, czy gdziekolwiek w całej Polsce!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.