Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Instalacje podłogowe i ścienne

Ogrzewanie podłogowe zapewnia wysoki komfort użytkowania, będąc jednocześnie rozwiązaniem energooszczędnym. Rozmieszczenie temperatury powietrza w ocieplanym pokoju jest zbliżone do optymalnego dla człowieka  ogrzewane są stopy, natomiast w okolicach głowy powietrze jest chłodniejsze. Wpływa to na polepszenie samopoczucia i poprawę zdrowia.

Obecnie na rynku dostępna jest rura owalna. Pozwala ona na obniżenie temperatury zasilania albo uzyskanie wyższej mocy grzewczej.

Dzięki niskiej temperaturze czynnika grzewczego, ogrzewanie podłogowe zapewnia czyste powietrze, kurz nie unosi się jak w przypadku zastosowania grzejników, a powietrze nie jest wysuszone. Otrzymujemy też dodatkowe miejsce na aranżację wnętrz.

Innym przykładem ogrzewania płaszczyznowego jest ogrzewanie ścienne. W tym rozwiązaniu odczuwamy przyjemne, delikatne promieniowanie cieplne, bardzo podobne do tego pochodzącego od Słońca. Taki układ nadaje się także do chłodzenia pomieszczenia.

Ogrzewanie płaszczyznowe jest systemem szczególnie polecanym alergikom.

Ogrzewanie płaszczyznowe korzysta z wody o znacznie niższej temperaturze niż grzejniki, dzięki czemu doskonale współpracuje z niskotemperaturowymi źródłami ciepła, takimi jak pompy ciepła, czy kotły gazowe kondensacyjne. Sposób ogrzewania pozwala także na obniżenie temperatury pomieszczenia, co przynosi znaczne oszczędności.

Obniżenie temperatury pomieszczenia o 1˚C to oszczędność energii rzędu 6-7%.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO I ŚCIENNEGO ?

Jednak Ty nie musisz się na tym znać! Zaufaj doświadczeniu fachowców Home Instal, a doradzimy i wykonamy instalację ogrzewania czy chłodzenia podłogowego i ściennego na terenie Opola, Wrocławia, Katowic, czy gdziekolwiek w całej Polsce!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.